Ogłoszenia duszpasterskie X Niedzieli Zwykłej /06/06/2021r./

5 czerwca 2021

Dziś po Mszy  św. o godz. 17.00 nabożeństwo czerwcowe i procesja eucharystyczna.

Składamy podziękowanie wszystkim, którzy w uroczystość Bożego Ciała wyznali swoją wiarę w Chrystusa eucharystycznego: dzieciom pierwszokomunijnym, dziewczynkom sypiącym kwiaty, pocztom sztandarowym OSP Wola Wiśniowa i Rycerzy Kolumba, grupom parafialnym, asyście liturgicznej, prowadzącym śpiew, wszystkim, którzy wykonali i udekorowali ołtarze, mieszkańcom, którzy zadbali o religijną dekorację okien swoich domów i mieszkań oraz wszystkim uczestnikom procesji.

W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała . O godz. 18.00 Msza św. o Najświętszej Eucharystii a po Niej procesja do czerech ołtarzy usytuowanych wzdłuż ul. Bpa M. Jaworskiego. Prosimy o przygotowanie ołtarzy według porządku z Bożego Ciała.

W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.

W przyszłą niedzielę swoją Mszę św. prymicyjną odprawią: ks. Tomasz Chowaniec, który w Wielkim Poście odbywał w naszej parafii praktykę duszpasterską oraz jego brat bliźniak Łukasz Chowaniec. Po Mszy św. księża prymicjanci udzielą prymicyjnego błogosławieństwa. Zapraszamy parafian i gości do udziału. O godz. 20.00 nabożeństwo fatimskie, któremu będzie przewodniczył ks. Michał Olejarczyk , dyrektor Diecezjalnego Studium Organistowskiego i wykładowca śpiewu i muzyki kościelnej w WSD Kielce. Spowiedź 15 min. przed Mszą św.

W przyszłą niedzielę o godz. 20.00 zostanie odprawiona Msza św. o urodzaje oraz w intencji mieszkańców ul.: Podzamcze, Wiejska i Partyzantów z racji poświęcenia pól.

W dniach od 29 września do 7 października tego roku organizowana jest z naszej parafii przełożona z 2020r. pielgrzymka do Gruzji „Śladami Wczesnego Chrześcijaństwa. Program pielgrzymki znajduje się na naszej internetowej stronie oraz w wersji papierowej w zakrystii. Osoby, które deklarowały chęć uczestnictwa prosimy o potwierdzenie , chętnych prosimy o zapisy w zakrystii bądź telefonicznie. Warunkiem uczestnictwa jest szczepienie przeciwko covid -19. Chęć uczestnictwa należy zadeklarować do końca czerwca

Ks. Proboszcz składa podziękowanie K.R. nr VI za ofiarę w wysokości 1 tys. zł. oraz wszystkim, którzy w miesiącu maju i w dniu dzisiejszym swoimi ofiarami wsparli prace prowadzone przy wykańczaniu wnętrza kościoła.