Ogłoszenia duszpasterskie XI Niedzieli Zwykłej /13.06.2021r/

12 czerwca 2021

Dziś o godz. 20.00 zapraszamy na nabożeństwo fatimskie, któremu będzie przewodniczył ks. Michał Olejarczyk.

Składamy podziękowanie wszystkim, którzy poprzez uczestnictwo, zaangażowanie w procesje eucharystyczne oraz przygotowanie ołtarzy uczcili tajemnice Eucharystii w Oktawie Bożego Ciała i na Jej zakończenie.

Nabożeństwo czerwcowe w niedziele odprawiane będzie o godz. 16.40.

W dniach od 29 września do 7 października tego roku organizowana jest z naszej parafii przełożona z 2020r. pielgrzymka do Gruzji „Śladami Wczesnego Chrześcijaństwa. Program pielgrzymki znajduje się na naszej internetowej stronie oraz w wersji papierowej w zakrystii. Osoby, które pragną w niej uczestniczyć prosimy o zapisy w zakrystii bądź telefonicznie do końca czerwca. Warunkiem uczestnictwa jest szczepienie przeciwko covid -19.

Ks. proboszcz składa podziękowanie rodzicom uczniów klas VIII, którzy przystąpili do Sakramentu Bierzmowania za dar ołtarza na prace przy wykańczaniu kościoła w wysokości 3440 zl.

W przyszłą niedzielę Towarzystwo Pomocy im. Św. Brata Alberta we Włoszczowa przeprowadzi kwestę po Mszach św. na wsparcie prowadzonej działalności. Towarzystwo zajmuje się rozprowadzaniem żywności w ramach umowy z kieleckim Bankiem Żywności oraz wydaje gorące posiłki dla osób potrzebujących.

Zachęcamy do obejrzenia na naszej internetowej stronie pod zakładką „galeria” relacji z obchodów uroczystości odpustowej oraz Bożego Ciała.