Ogłoszenia duszpasterskie XI Niedzieli Zwykłej /17.06.2018r./

16 czerwca 2018

Dziś o godz. 12.00 uroczystości odpustowe ku czci Patrona – bł. ks. Józefa Pawłowskiego, którym będzie przewodniczył ks. bp Piotr Skucha z diecezji sosnowieckiej. W czasie sumy odpustowej młodzież klas III Gimnazjum przyjmie Sakrament Bierzmowania.

W piątek o godz. 8.00 Msza św. na zakończenie roku szkolnego. Zapraszamy do wspólnego dziękczynienia za miniony rok szkolny: uczniów Szkoły Podstawowej i Gimnazjum, nauczycieli, rodziców oraz pracowników szkoły. W czasie Mszy św. będzie możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty.

W najbliższą sobotę nabożeństwo czerwcowe odprawione będzie po Mszy św. o godz. 18.00.

W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela.

Dzieci, które w tym roku szkolnym uczestnicząc we Mszach św. niedzielnych zbierały obrazki do swoich książeczek proszone są o złożenie ich u pań katechetek. Nagrody za gorliwe uczestnictwo we Mszach w. zostaną wręczone po wakacjach.

Towarzystwo Pomocy im. Św. Brata Alberta we Włoszczowie zwraca się z prośbą o wsparcie pomocy świadczonej przez kuchnię Św. Brata Alberta na rzecz osób i rodzin skrajnie ubogich z terenu naszego miasta i gminy. Kwesta zostanie przeprowadzona w najbliższą niedzielę po Mszach św.

Koło Przyjaciół Radia Maryja organizuje wyjazd na 27 Pielgrzymkę Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę w dniu 8 lipca . Zapisów można dokonywać w zakrystii.