Ogłoszenia duszpasterskie XII Niedzieli Zwykłej /19.06.2022r./

18 czerwca 2022

Składamy podziękowanie wszystkim, którzy złożyli ofiary na kwiaty do dekoracji ołtarzy na Boże Ciało. Pieniądze z ołtarza z ul. Wschodniej – Kusocińskiego zostały przekazane na kościół.

We wtorek uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela. W piątek Najświętszego Serca Pana Jezusa.

W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Msza św. o godz. 18.00 oraz procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy według porządku z Bożego Ciała.

W piątek o godz. 8.00 Msza św. na zakończenie roku szkolnego. Zapraszamy uczniów, nauczycieli oraz rodziców do wspólnego dziękczynienia za dar czasu i wszelkie dobro zawarte w mijającym roku szkolnym.

Msza św. o urodzaje oraz w intencji mieszkańców ulic: Podzamcze, Wiejska, Partyzantów z racji poświęcenia pól zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 10.30.