Ogłoszenia duszpasterskie XII Niedzieli Zwykłej /20.06.2021r./

19 czerwca 2021

Przypominamy, że dziś przed kaplicą przeprowadzana jest kwesta na rzecz kuchni Św. Brata Alberta we Włoszczowie.

W piątek o godz. 8.00 Msza św. na zakończenie roku szkolnego. Zapraszamy do uczestnictwa wszystkich, którzy chcą podziękować Bożej Opatrzności za wszelkie dobro minionego roku. W czasie Mszy św. będzie można skorzystać z Sakramentu Pokuty.

Corocznym zwyczajem zawieszamy na czas wakacji wydawanie „Posłańca Parafialnego”. Dzisiejszy numer jest ostatnim przedwakacyjnym wydaniem.

Z dniem dzisiejszym Konferencja Episkopatu Polski znosi dyspensę od obowiązku uczestnictwa we Mszy św. niedzielnej. Tym samym przypomina, że każdy katolik ma obowiązek osobistego a nie poprzez media uczestnictwa we Mszy św. niedzielnej wynikający z trzeciego przykazania Bożego i pierwszego przykazania kościelnego.

W niedzielę 11 lipca o godz. 7.00 organizowany jest wyjazd do Częstochowy na XXX pielgrzymkę Rodziny Radia Maryja. Przejazd jest bezpłatny. Zapisy w zakrystii.