Ogłoszenia duszpasterskie XII Niedzieli Zwykłej / 23.06.2019r./

20 czerwca 2019

W poniedziałek uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W sobotę uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. odprawiane będą według porządku z dnia powszedniego.

W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Msza św. o godz. 18.00 a po Niej procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy. Prosimy o przygotowanie ołtarzy według porządku z Bożego Cała. Po procesji poświęcenie wianków z ziół i kwiatów.

Prace plastyczne i poetyckie, które dzieci złożyły na konkurs o naszym Patronie Bł. ks. Józefie Pawłowskim można obejrzeć na naszej internetowej stronie.

Dzieci, które kolekcjonowały obrazki z uczestnictwa w niedzielnych Mszach św. w minionym roku szkolnym proszone są o składanie podpisanych książeczek do zakrystii. Nagrody za uczestnictwo będą wręczone po wakacjach.

W przyszłą niedzielą gościć będziemy w naszej parafii alumnów, którzy udają się na staż misyjny do Brazylii. Alumni głosić będą Słowo Boże a po Mszach św. będzie możliwość wsparcia ich wyjazdu.