Ogłoszenia duszpasterskie XII Niedzieli Zwykłej /25.06.2017 r./

24 czerwca 2017

W czwartek uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze Święte według porządku z dnia powszedniego.

W przyszłą niedzielę, po Mszach św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy Świętej o godz. 7.30 zmiana tajemnic różańcowych. Ofiarą złożoną na tacę wesprzemy dodatkowo prace przy wykańczaniu kościoła.

W przyszłą niedzielę swoją uroczystość odpustową obchodzi parafia Konieczno z racji wspomnienia Nawiedzenia NMP.

W czasie wakacji, począwszy od tego tygodnia nie będzie Koronki do Bożego Miłosierdzia odmawianej w naszym sanktuarium w każdy piątek. W tym okresie nie będzie się również ukazywał „Posłaniec Parafialny”. Nie będzie również spotkań „Kręgu Biblijnego”.

W miesiącach lipiec – sierpień, w dni powszednie odprawiane będą dwie Msze Święte: o godz. 6.30 i 17.00. Spowiedź 15 minut przed Mszą Świętą.

Poświęcony w uroczystość odpustową obraz bł. ks. Józefa Pawłowskiego rozpoczyna peregrynacje w rodzinach naszej parafii. Prosimy by w zakrystii dokonywać rezerwacji dnia, w którym rodzina pragnie przyjąć obraz.

Ks. Proboszcz składa podziękowanie wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie oraz uczestniczyli w uroczystości odpustowej w naszym Sanktuarium.

W najbliższą sobotę udajemy się z pielgrzymką na Maltę „Śladami Św. Pawła”. Wyjazd o godz. 2.30 /z piątku na sobotę/.

Towarzystwo Pomocy im. Św. Brata Alberta we Włoszczowie składa serdeczne podziękowanie dla wszystkich parafian, za ofiary pieniężne złożone do puszek w dniu 11 czerwca 2017 r. Zebrana kwota – 821 zł. 90gr., zostanie przeznaczona na zaspokojenie najpilniejszych potrzeb na rzecz osób i rodzin ubogich, korzystających z gorących posiłków w „Kuchni Brata Alberta”.