Ogłoszenia duszpasterskie XIII Niedzieli Zwykłej /01.07.2018r./

30 czerwca 2018

Przypominamy, że po Mszy św. alumni WSD w Kielcach rozprowadzają różańce misyjne. Dochód z ich sprzedaży jest przeznaczony na sfinansowanie stażu jaki pragną odbyć w jednym z krajów misyjnych – Peru gdzie pracuje nasz kielecki misjonarz.

Jutro odpust w parafii Konieczno z racji patronalnego święta Nawiedzenia NMP.

W okresie wakacyjnym w dni powszednie odprawiane są dwie Msze św. : o godz. 6.30 i 17.00. Spowiedź 15 min. przed Mszą św.

W tym tygodniu będziemy przeżywać I piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 16.30. Po Mszy św. o godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, której będzie przewodniczyć VII Koło Różańcowe.

W najbliższą niedzielę Mszą św. o godz. 9.00 rozpoczniemy pielgrzymkę do Fatimy i Santiago de Compostela. Na pielgrzymim szlaku pragniemy powierzyć Matce Bożej Fatimskiej oraz św. Jakubowi nasze osobiste intencje modlitewne oraz całą nasza parafię w tym dzieło budowy naszej świątyni.

Ks.proboszcz składa podziękowanie za ofiary złożone na prace przy wykańczaniu kościoła: K.R. nr VII z Woli Wiśniowej za ofiarę w wysokości 1 tys. zł. oraz wszystkim, którzy złożyli ofiary w miesiącu czerwcu i  w dniu dzisiejszym.

7 sierpnia organizowana jest przez naszą Parafię, Urząd Gminy, Starostwo Powiatowe oraz Powiatowe Centrum Kulturalno – Rekreacyjne  we Włoszczowie IV Rowerowa Pielgrzymka do Sanktuarium Bł. Wincentego Kadłubka w Jędrzejowie. Bliższe informacje na ten temat znajdują się na plakacie umieszczonym na tablicy ogłoszeń oraz na  naszej internetowej stronie parafialnej.