Ogłoszenia duszpasterskie XIII Niedzieli Zwykłej /30.06.2019r./

30 czerwca 2019

1.W środę o godz. 17.00 Msza św. dla Apostolatu Maryjnego. Pół godziny przed Mszą św. modlitwa różańcowa.

W tym tygodniu będziemy przeżywać I piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 16.30. Wieczornej adoracji Najświętszego Sakramentu będzie przewodniczyć VII Koło Różańcowe.

W sobotę o godz. 6.30 Msza św. ku czci Niepokalanego Serca NMP ora kolejne nabożeństwo w ramach dziewięciu pierwszych sobót miesiąca.

W przyszłą niedzielę po Mszach św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy św. o godz. 7.30 zmiana tajemnic różańcowych. Ofiarą złożoną w tym dniu na tacę wesprzemy prace wykończeniowe kościoła.

W miesiącach: lipiec – sierpień w dni powszednie po południu odprawiana będzie jedna Msza św. o godz. 17.00. Spowiedź 15 min. przed Mszą św. W miesiącach wakacyjnych nie będzie wydania „Posłańca Parafialnego”.

Ks. proboszcz składa podziękowanie uczestnikom pielgrzymki do Norwegii za ofiarę na prace przy kościele w wysokości 300 zł.

Towarzystwo Pomocy im. Św. Brata Alberta we Włoszczowie składa podziękowanie za ofiary złożone do puszek na rzecz osób korzystających z kuchni Św. Brata Alberta.