Ogłoszenia duszpasterskie XIV Niedzieli Zwykłej / 05.07.2020r./

4 lipca 2020

W czwartek o godz. 17.00 Msza św. dla Koła Przyjaciół Radia Maryja. Pół godz. przed Mszą św. modlitwa różańcowa.

Ks. proboszcz składa podziękowanie za ofiary na prace wykończeniowe kościoła: K.R. z Woli Wiśniowej za ofiarę 1 tys. zł. oraz wszystkim, którzy złożyli ofiary na ten cel w miesiącu czerwcu oraz w dniu dzisiejszym. Aktualny stan prac przy wystroju sklepienia kościoła można obejrzeć na naszej stronie internetowej.

Szkoła Podstawowa nr 2 we Włoszczowie prosi o przyłączenie się do akcji zbierania pieniędzy na leczenie i rehabilitację  Olgi, absolwentki tejże szkoły  chorującej   na chorobę genetyczną  –  NEUROFIBROMATOZĘ typu I . Choroba  szybko  postępuje i konieczna jest operacja a później leczenie i rehabilitacja  w Centrum Leczenia Wad Twarzoczaszki w Olsztynie. Zbiórka do puszek na ten cel będzie miała miejsce w najbliższą niedzielę tj. 12.07.2020 po Mszach św.  o godz. 9.00, 10.30, 12.00.

W czasie trwania wakacji prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii.