Ogłoszenia duszpasterskie XIV Niedzieli Zwykłej /07.07.2019r./

7 lipca 2019

W czwartek o godz. 17.00 Msza św. i spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja.

W sobotę o godz. 20.00 zapraszamy na nabożeństwo fatimskie, któremu będzie przewodniczył ks. Andrzej Kaleta.

W przyszłą niedzielę na Mszach św. gościć będziemy przedstawicieli wspólnoty młodzieży działającej przy zakonie Trynitarzy w Krakowie wraz z Ojcem z zakonu Przenajświętszej Trójcy. Przybliżą oni sytuacje prześladowanych chrześcijan w Syrii. Będzie też możliwość uczynienia gestu miłosierdzia poprzez ofiarę na pomoc prześladowanym.

W najbliższą niedzielę swoje imieniny będzie obchodził Ks. Kamil. Na Mszach św. będziemy go polecać w naszej modlitwie. Msza św. w jego intencji zostanie odprawiona po wakacjach.

Ks. proboszcz składa podziękowanie K.R . z Woli Wiśniowej za ofiarę na prace przy kościele w wysokości 1 tys. zł. oraz wszystkim, którzy złożyli ofiary na ten cel w minionym miesiącu oraz w dniu dzisiejszym. Trwają prace przy wykonaniu tynków wewnątrz kościoła.