Ogłoszenia duszpasterskie XIX Niedzieli Zwykłej /07.08.2016r./

6 sierpnia 2016

W tym tygodniu będziemy gościć uczestników pieszych pielgrzymek zmierzających na spotkanie z Maryją w Jej cudownym jasnogórskim wizerunku.I tak : we wtorek do Woli Wiśniowej przybędą pielgrzymi pielgrzymki sandomierskiej; w środę we Włoszczowie gościć będziemy naszą kielecką pielgrzymkę a w czwartek pielgrzymkę lubelską. Niech otwarte drzwi naszych domów i mieszkań oraz otwartość serca i gościnność będą spełnieniem uczynku miłosierdzia „podróżnych w dom przyjąć”.

W środę odpust w Kluczewsku z racji wspomnienia patrona – Św. Wawrzyńca, diakona i męczennika.

W czwartek o godz. 17.00 Msza św. i spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja.

W sobotę o godz. 20.00 zapraszamy na nabożeństwo fatimskie, któremu będzie przewodniczył ks. Andrzej Kaleta, odpowiedzialny za duchową formację księży naszej diecezji.

W przyszłą niedzielę o godz. 12.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji uczestników pielgrzymki do Nowego Korczyna i ich rodzin.

17 sierpnia rozpocznie się rowerowa pielgrzymka diecezji kieleckiej . Pielgrzymi wyjadą z Kielc a 20 sierpnia wjadą do Częstochowy. Zapisów na pielgrzymkę można dokonać drogą elektroniczną zgłaszając swój udział pod adresem mailowym podanym na tablicy ogłoszeń