Ogłoszenia duszpasterskie XIX Niedzieli Zwykłej /07.08.2022r./

6 sierpnia 2022

W tym tygodniu będziemy gościć pielgrzymów. W środę na nocleg przybędzie Pielgrzymka Kielecka. W czwartek Pielgrzymka Lubelska. Niech otwarte drzwi naszych domów i mieszkań będą wyrazem gościnności, chrześcijańskiej miłości oraz spełnieniem jednego z dobrych uczynków , który mówi „podróżnych w dom przyjąć”.

W środę odpust w parafii Kluczewsko we wspomnienie patrona parafii Św. Wawrzyńca.

W czwartek o godz. 17.00 Msza św . i spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja. Pół godz. przed Mszą św. modlitwa różańcowa.

W sobotę o godz. 20.00 zapraszamy na nabożeństwo fatimskie, któremu będzie przewodniczył ks. Marcin Skoczek.

W przyszłą Niedzielę Gminne Dożynki w Łachowie, które rozpoczną się Mszą św. o godz. 14.00.

Ks. proboszcz składa podziękowanie za ofiary na prace przy kościele. K.R. nr VIII za ofiarę w wysokości 800 zł. oraz wszystkim, którzy złożyli ofiary w miesiącu lipcu oraz w dniu dzisiejszym.

Intencja modlitewna dla Kół Różańcowych : za pielgrzymów zdążających z różnych zakątków Polski na Jasną Górę