Ogłoszenia duszpasterskie XIX Niedzieli Zwykłej / 09.08.2020r./

8 sierpnia 2020

Jutro odpust w parafii Kluczewsko z racji święta Św. Wawrzyńca, patrona parafii.

W czwartek o godz. 20.00 zapraszamy na nabożeństwo fatimskie, któremu będzie przewodniczył ks. Marcin Skoczek. Spowiedź 20 min. przed Mszą św.

W sobotę Uroczystość Wniebowzięcia NMP Panny, która w tym roku zbiega się z setną rocznicą „Cudu nad Wisłą”. Msze św. odprawiane będą według porządku niedzielnego. Na Mszach św. poświęcenie wianków z kwiatów i ziół. W tym dniu swoją uroczystość odpustową obchodzi sąsiednia włoszczowska parafia.

Wobec nasilającej się pandemii koronawirusa zwracamy się z prośbą by osoby, które uczestniczą w niedzielnych Mszach św. wewnątrz kaplicy zakładały maseczki. W dni powszednie ze względu na niewielką liczbę uczestników i możliwość zachowania bezpiecznej odległości nie jest to konieczne. Ta prośba podyktowana jest troską o bezpieczeństwo i zdrowie wszystkich, którzy modlą się w naszym sanktuarium.

Organizatorzy Pieszej Pielgrzymki Lubelskiej proszą o przekazanie informacji , iż ze względu na pandemię koronawirusa w tym roku pielgrzymi nie będą korzystać z posiłków i noclegów .