Ogłoszenia duszpasterskie XIX Niedzieli Zwykłej /12.08.2018r./

11 sierpnia 2018

Składamy podziękowanie wszystkim, którzy w duchu chrześcijańskiej miłości i gościnności otwarli drzwi swoich domów i mieszkań dla pielgrzymów.

Jutro o godz. 20.00 zapraszamy na nabożeństwo fatimskie, któremu będzie przewodniczył ks. Rafał Zyman.

W środę uroczystość Wniebowzięcia NMP. Odpust w parafiach: Włoszczowa , Kurzelów i Oleszno. W naszym sanktuarium Msze św. odprawiane będą według porządku niedzielnego. Po Mszach św. poświęcenie bukietów z ziół i kwiatów.

W przyszłą niedzielę w Bebelnie Mszą św. o godz. 12.00 rozpoczną się Gminne Obchody Święta Plonów / Dożynki/.

W ostatnich tygodniach wokół budującego się kościoła oraz plebanii prowadzone były prace geodezyjne. Składamy podziękowanie Pracowni Projektowo – Geodezyjnej GEOMARK z Woli Wiśniowej za nieodpłatne wykonanie niezbędnych prac.

Ks. proboszcz składa podziękowanie uczestnikom rowerowej pielgrzymki do Jędrzejowa za ofiarę na prace przy kościele w wysokości 500 zł. oraz wszystkim, którzy w ostatnim czasie złożyli ofiary na ten cel.

Tak jak Boże Miłosierdzie tak i bezinteresowna ludzka pomoc nie zna granic i barier. Nasza parafia wielokrotnie dawała świadectwo wrażliwości na ludzką biedę i nieszczęście. Jedna z matek walczących o życie swojej córki zwraca się o pomoc w sfinansowaniu operacji , która może uratować życie jej dziecka. Szczegółowe informacje na temat choroby dziecka znajdują się na naszej internetowej stronie. Zbiórka jest wiarygodna i potwierdzona dokumentacją medyczną przez Fundację P. Anny Dymnej. Osoby, które zechcą odpowiedzieć na ten apel ze stolika przy wyjściu z kaplicy mogą zabrać nr konta na które należy kierować pomoc. Nr ten znajduje się również na naszej stronie.