Ogłoszenia duszpasterskie XV Niedzieli Zwykłej /15.07.2018r./

16 lipca 2018

W czwartek o godz. 12.00 w naszym sanktuarium zostanie odprawiona Msza św. w intencji włoszczowskiej Policji z racji Święta Policji.

W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. modlitwa w intencji kierowców oraz poświęcenie pojazdów z racji przypadającego 25 lipca wspomnienia Św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżujących. Ofiary złożone przy tej okazji będą wsparciem prac wykończeniowych  wewnątrz kościoła.  Na Mszy św. o godz. 12.00 będziemy się modlić w intencji pana kościelnego Krzysztofa z racji Jego patronalnego święta.

W najbliższą niedzielę odpust w parafii Oleszno z racji przypadającego w tym tygodniu wspomnienia NMP z Góry Karmel.

5 sierpnia pod hasłem „Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym „ wyruszy z Wiślicy XXXVII Kielecka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Jak co roku nasza parafia pielgrzymuje w grupie żółto- niebieskiej. Osoby, które pragną wziąć udział w pielgrzymce proszone są o zabranie z kancelarii parafialnej formularza zgłoszeniowego. W dniach 20 – 23 sierpnia organizowana jest VI Rowerowa Pielgrzymka Diecezji Kieleckiej na Jasną Górę . Po bliższe informacje na temat uczestnictwa odsyłamy do plakatu na tablicy ogłoszeń.

Przypominamy , że 7 sierpnia organizowana jest Rowerowa Pielgrzymka z Włoszczowy do sanktuarium Św. Wincentego Kadłubka w Jędrzejowie. Zapisu można dokonać w zakrystii bądź w PCKR do 3 sierpnia. Program pielgrzymki znajduje się na tablicy ogłoszeń oraz na naszej internetowej stronie.