Ogłoszenia duszpasterskie XVI Niedzieli Zwykłej /22.07.2018r./

21 lipca 2018

6 sierpnia z Wiślicy wyruszy XXXVII Piesza Pielgrzymka Kielecka na Jasna Górę. Osoby , które pragną w niej uczestniczyć proszone o zabranie z kancelarii Karty uczestnictwa.

20 sierpnia z Kielc wyruszy VI Rowerowa Pielgrzymka na Jasną Górę. Bliższe informacje na temat uczestnictwa znajdują się na tablicy ogłoszeń.

Jutro i we wtorek w wyznaczonym na parkingu parafialnym miejscu można składać elektrośmieci . Celem zbiórki jest wsparcie Misji. Bliższe informacje znajdują się na ulotkach dostępnych przy wyjściu z kaplicy.

W ostatnich dniach zostały zakończone prace przy wykonaniu instalacji kablowych w kościele. W tym instalacji : elektrycznej, radiofoniczne, alarmowej i monitoringowej. Koszt wykonanych prac to 40 700 zł. Kolejnym etapem będzie wykonanie wylewki betonowej zbrojonej na powierzchni kościoła i zaplecza /ok. 1 tys. m /. Postęp prac wykończeniowych można śledzić na naszej internetowej stronie pod zakładką „kronika budowy”.

Ks. proboszcz składa podziękowanie za ofiary złożone na prace wykończeniowe w kościele : uczestnikom pielgrzymki do Fatimy za ofiarę w wysokości 1700 zł. ; K.R. nr II / św. Moniki/ za ofiarę w wysokości 400 zł. oraz wszystkim, którzy  w ostatnim czasie wsparli prowadzone prace.