Ogłoszenia duszpasterskie XVII Niedzieli Zwykłej /28.07.2019r./

27 lipca 2019

W tym tygodniu będziemy przeżywać I piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 16.15. Wieczornej adoracji Najświętszego Sakramentu będzie przewodniczyć VIII Koło Różańcowe.

W sobotę o godz. 6.30 Msza św. ku czci Niepokalanego Serca NMP oraz kolejne nabożeństwa w ramach dziewięciu pierwszych sobót miesiąca.

W przyszłą niedzielę po Mszach św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy św. o godz. 7.30 zmiana tajemnic różańcowych. Ofiarą złożona w tym dniu na tacę wesprzemy prace przy wykańczaniu wnętrza kościoła.

Osoby które pragną uczestniczyć w pieszej bądź rowerowej pielgrzymce kieleckiej proszone są o zabrania z kancelarii parafialnej formularza zgłoszenia.

Ks. proboszcz składa podziękowanie Państwu Alicji i Mieczysławowi Królom za ofiarę na prace przy kościele złożoną z racji 50-lecia Sakramentu Małżeństwa.