Ogłoszenia duszpasterskie XVIII Niedzieli Zwykłej /06.08.2017r./

5 sierpnia 2017

W czwartek odpust w parafii Kluczewsko z racji wspomnienia patrona Św. Wawrzyńca diakona i męczennika.
W tym dniu o godz. 17.00 Msza św. i spotkanie dla Koła Przyjaciół Radia Maryja.

W tym tygodniu będziemy gościć w naszej parafii uczestników pieszych pielgrzymek na Jasną Górę. W środę przybędzie na nocleg do Woli Wiśniowej Pielgrzymka Sandomierska. W czwartek powitamy we Włoszczowie Pielgrzymkę Kielecką a w piątek Pielgrzymkę Lubelską.
Niech nasza gościnność i staropolski powiedzenie „Gość w dom , Bóg w dom” wyrazi się poprzez otwarcie drzwi naszych domów i mieszkań.

W najbliższą niedzielę o godz. 20.00 zapraszamy na kolejne nabożeństwo fatimskie, któremu będzie przewodniczył były wikariusz naszej parafii obecnie prefekt w WSD w Kielcach ks. Szymon Górski. Spowiedź 20 min. przed Mszą św.

17 sierpnia organizowana jest rowerowa pielgrzymka do Sanktuarium M.B. Bolesnej w Wielgomłynach . Zapisów można dokonywać w zakrystii.

W przyszłą niedzielę należy dokonać opłaty pielgrzymki do Gietrzwałdu i Św. Lipki.

Ks. proboszcz składa podziękowanie za ofiary na budowę kościoła: kierowcom za ofiarę złożoną z racji poświęcenia pojazdów w wysokości 2850 zł. ; K.R. nr. VIII za ofiarę w wysokości 800 zł. oraz rodzinom z Woli Wiśniowej , które złożyły ofiary z racji nawiedzenia obrazu naszego Patrona.