Ogłoszenia duszpasterskie XVIII Niedzieli Zwykłej /31.07.2016r./

30 lipca 2016

W tym tygodniu będziemy obchodzić I piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 16.30. Wieczornej adoracji Najświętszego Sakramentu będzie przewodniczyć VIII Koło Różańcowe.

Osoby, które pragną należeć do Koła Różańcowego modląc się systematycznie modlitwą różańcową proszone są o zgłaszanie się do ks. Proboszcza.

W najbliższą niedzielę po Mszach św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy św. o godz. 7.30 zmiana tajemnic różańcowych. Ofiarą złożoną na tacę wesprzemy prace przy pokryciu kościoła.

W najbliższy piątek /5 sierpnia/ Mszą św. o godz. 17.00 w Wiślicy rozpocznie się XXXV Piesza Pielgrzymka Kielecka na Jasną Górę. Przypominamy, że organizatorem i przewodnikiem grupy żółto- niebieskiej w której pielgrzymuje nasza parafia jest ks. Paweł Rej. Ponieważ nie ma wystarczającej liczby chętnych na wspólny wyjazd do Wiślicy pielgrzymi dojadą do Wiślicy indywidualnie.

W najbliższą sobotę będziemy obchodzić święto Przemienienia Pańskiego.

W najbliższą niedzielę o godz. 12.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji uczestników pielgrzymki do Dachau i ich rodzin.

Ks. Proboszcz składa podziękowanie K.R. nr VIII za ofiarę  w wysokości  800 zł. , kierowcom, którzy w minioną niedzielę z racji poświęcenia pojazdów złożyli ofiarę w wysokości 3120 zł. oraz wszystkim, którzy swoimi ofiarami wsparli budowę kościoła w miesiącu lipcu.

Prosimy o zabranie przy wyjściu z kaplicy nieodpłatnego numer czasopisma „Na Skale” w którym znajduje się szereg artykułów na temat przygotowań i przebiegu Światowych Dni Młodzieży. Pozostała prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii.