Ogłoszenia duszpasterskie XVIII Niedzieli Zwykłej /31.07.2022r./

30 lipca 2022

W miniony piątek dzieci naszej parafii wróciły z pięciodniowego wakacyjnego wyjazdu. Składamy podziękowanie wszystkim, którzy pomogli w jego zorganizowaniu i przeprowadzeniu.

Składamy podziękowanie kierowcom, którzy w minioną niedzielę z racji poświęcenia pojazdów złożyli ofiarę na prace przy kościele w wysokości 2326 zł. 87 gr.

W tym tygodniu będziemy przeżywać I piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 16.30. Wieczornej adoracji Najświętszego Sakramentu będzie przewodniczyć VIII Koło Różańcowe.

W sobotę o godz. 6.30 Msza św. i nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP z racji I soboty miesiąca.

W przyszłą niedzielę po Mszach św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy św. o godz. 7.30 zmiana tajemnic różańcowych. Ofiarą złożoną na tacę wesprzemy prace wykończeniowe wnętrza kościoła.

W najbliższą niedzielę zostanie podany do wiadomości obecny stan prac wykończeniowych kościoła oraz związane w tym koszty.

W piątek z Wiślicy wyruszy 41 Piesza Pielgrzymka Kielecka na Jasną Górę.