Ogłoszenia duszpasterskie XX Niedzieli Zwykłej /18.08.2019r./

17 sierpnia 2019

W przyszłą niedzielę w Woli Wiśniowej odbędą się Gminne Dożynki. Msza św. o godz. 13.30.

Od najbliższej niedzieli przez tydzień gościć będziemy w naszym sanktuarium obraz Matki Bożej Wspomożycielki Prześladowanych Chrześcijan. Obraz nawiedza parafie całej Polski w których istnieje Rada Rycerzy Kolumba . Bliższe informacje na temat obrazu oraz porządku nawiedzenia zostaną przekazane w przyszłą niedzielę.

Przypominamy, że 31 sierpnia / w sobotę/ organizowana jest V Rowerowa Pielgrzymka Samorządowców oraz Mieszkańców Ziemi Włoszczowskiej na Jasną Górę. Bliższe informacje na temat pielgrzymki znajdują się na plakacie , na tablicy ogłoszeń.

W dniach 14-15 września /sobota – niedziela / organizowana jest z naszej parafii autokarowa pielgrzymka do : Lublina, Majdanka, Nałęczowa i Kazimierza Dolnego. Koszt pielgrzymki / w tym: w pierwszy dzień – obiadokolacja ; w drugi – śniadanie i obiad/ 250 zł. Zapisów można dokonywać w zakrystii.