Ogłoszenia duszpasterskie XXI Niedzieli Zwykłej /22.08.2021r./

21 sierpnia 2021

W czwartek uroczystość M.B. Częstochowskiej. Msze św. według porządku z dnia powszedniego.  Na Mszach św. odnowienie Jasnogórskich Ślubów  Narodu.

Decyzją ks. biskupa Jana Piotrowskiego z funkcji wikariusza naszej parafii został odwołany ks. Maciej Radej. Składamy podziękowanie ks. Maciejowi za 7 – letnią posługę duszpasterską w naszej parafii pełną gorliwości i zaangażowania oraz za budujące świadectwo kapłańskiego życia . Niech nasza modlitwa w jego intencji będzie wyrazem wdzięczności za wszelkie dobro jakie pozostawia wśród nas. Ks. Maciej podjął obowiązki wikariusza w parafii Proszowice oraz kontynuuje swoją pracę naukową na Uniwersytecie Jana Pawła II w Krakowie. Nowym wikariuszem naszej parafii został mianowany wyświęcony w tym roku, pochodzący z parafii Moskorzew ks. Michał Segiet. Ks. Michałowi życzymy by wśród nas czuł się dobrze i by nasza parafia była  dobrym gruntem do zdobywana  pierwszego doświadczenia duszpasterskiego.