Ogłoszenia duszpasterskie XXII Niedzieli Zwykłej /01.09.2019r./

31 sierpnia 2019

Uczniów naszych szkół, nauczycieli , pracowników szkoły oraz rodziców., którzy pragną z Panem Bogiem rozpocząć nowy rok szkolny i prosić o Jego błogosławieństwo i opiekę zapraszamy jutro na Mszę św. o godz. 8.00. W czasie Mszy św. będzie możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty.

Przypominamy, że w dniu dzisiejszym należy dokonać opłaty pielgrzymki autokarowej.

Po wakacjach wraca stały porządek Mszy św. popołudniowych w dni powszednie : 17.00 i 17.30.

Od najbliższego piątku o godz. 15.00 wznawiane jest nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia z modlitwą przez wstawiennictwo naszego Patrona.

Od przyszłej niedzieli wznawiane jest również wydanie „Posłańca Parafialnego”.

W tym tygodniu będziemy przeżywać pierwszy piątek miesiąca . Spowiedź od godz. 16.00. Wieczornej adoracji Najświętszego Sakramentu będzie przewodniczyć IX Koło Różańcowe. Rycerzy Kolumba zapraszamy na Mszę św. o godz. 17.00 oraz spotkanie. Dzieci zachęcamy do rozpoczęcia 9- ciu pierwszych piątków miesiąca.

W najbliższą sobotę o godz. 6.30 zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP w ramach 9 –ciu pierwszych sobót miesiąca.

W przyszłą niedzielę o godz. 10.30 zostanie odprawiona Msza św. imieninowa w intencji ks. Kamila.

Ks. Proboszcz składa podziękowanie za ofiary złożone na prace przy kościele: w miesiącu sierpniu, w dniu dzisiejszym oraz w czasie Mszy św. dożynkowej w Woli Wiśniowej.

Dziś o godz. 14.00 we wszystkich kościołach w Polsce zabrzmią dzwony kościelne jako wyraz wspomnienia o ofiarach najtragiczniejszej wojny w dziejach ludzkości i oddania hołdu polskim żołnierzom, którzy z najwyższym poświęceniem bronili Ojczyzny.

Dzieci, które należały oraz pragną należeć do PDMD zapraszamy na pierwsze , powakacyjne spotkanie w najbliższą sobotę o godz. 10.00 do sali przy kaplicy