Ogłoszenia duszpasterskie XXII Niedzieli Zwykłej /02.09.2018r./

1 września 2018

Po wakacjach wraca stały porządek Mszy św. popołudniowych w dni powszednie : 17.00 i 17.30. Od przyszłej niedzieli wznowione zostanie wydanie „Posłańca Parafialnego”.

Dzieci zapraszamy w każdą niedzielę na Mszę św. o godz. 10.30. Dzieci , które należały i pragną należeć do scholi „Boże Echo” zapraszamy na pierwsze powakacyjne spotkanie w piątek o godz. 16.00. Również dzieci z PDMD zapraszamy na spotkanie w sobotę o godz. 10.00.

W każdy piątek o godz. 15.00 zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia z modlitwą przez wstawiennictwo naszego patrona. Prośby w różnych intencjach można składać do puszki przez obrazem bł. J. Pawłowskiego.

Dzisiaj na stadionie odbywają się Świętokrzyskie Dożynki Wojewódzkie. Rozpoczną się one Mszą św. o godz. 12.00 w kościele Wnieb. NMP

Jutro o godz. 8.00 Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego. Zapraszamy do wspólnej modlitwy o Boże błogosławieństwo i światło Ducha Św. na rozpoczynający się czas pracy i nauki: dzieci, młodzież, nauczycieli, pracowników naszych szkół oraz rodziców. W czasie Mszy św. zachęcamy do skorzystania z Sakramentu Pokuty.

W środę o godz. 17.00 Msza św. i spotkanie Apostolatu Maryjnego. Pół godz. przed Mszą św. modlitwa różańcowa.

W tym tygodniu będziemy przeżywać I piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 16.00. Dzieci i dorosłych zachęcamy do odprawienia dziewięciu pierwszych piątków miesiąca. Po Mszy św. o godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, której będzie przewodniczyć IX Koło Różańcowe oraz spotkanie Rycerzy Kolumba.

W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 10.30 będziemy się modlić w intencji ks. Kamila z racji minionych imienin.

W dniu dzisiejszym należy dokonać opłaty pielgrzymki do Zamościa , Leżajska i Łańcuta.