Ogłoszenia duszpasterskie XXIII Niedzieli Zwykłej /05.09.2021r./

4 września 2021

W czwartek o godz. 17.00 Msza św. i spotkanie dla Koła Przyjaciół Radia Maryja.

W środę będziemy obchodzić święto Narodzenia NMP . Odpust w parafii Bebelno.

W każdy piątek o godz. 15.00 zapraszamy na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia i modlitwę za wstawiennictwem naszego Patrona.

Dzieci zapraszamy w każdą niedzielę do uczestnictwa we Mszy św. o godz. 10.30.

W najbliższą niedzielę na Mszy św. o godz. 10.30 poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych dla dzieci klas I.

Dzieci, które pragnę śpiewać w scholi dziecięcej „Boże echo” zapraszamy na spotkania w piątki o godz. 16.00; chętnych do spędzania czasu w ramach PDMD zapraszamy na spotkania w sobotę o godz. 10.00.

W poniedziałek o godz. 18.00 zbiórka ministrantów.

We wtorek o godz. 18.00 spotkanie Kręgu Biblijnego . Zapraszamy wszystkich, który pragną zgłębiać swoje wiadomości na temat Biblii i rozważać wspólnie Słowo Boże.

Ks. proboszcz składa podziękowanie K.R. nr IX za ofiarę w wysokości 800 zł. oraz wszystkim, którzy w miesiącu sierpniu oraz w dniu dzisiejszym swoimi ofiarami wsparli dzieło budowy kościoła.

Zachęcamy do nabycia pierwszego powakacyjnego wydania „Posłańca Parafialnego”.

Przy głównym wyjściu z kaplicy w cenie 10 zł jest do nabycia specjalne wydanie „Gościa Niedzielnego” poświęcone kard. Stefanowi Wyszyńskiemu i Matce Teresie Róży Czackiej, którzy w najbliższą niedzielę podczas uroczystej Mszy św. odprawianej o godz. 12.00 w Świątyni Opatrzności Bożej zostaną wyniesieni do godności błogosławionych.