Ogłoszenia duszpasterskie XXIII Niedzieli Zwykłej /08.09.2019r./

7 września 2019

W czwartek o godz. 17.00 Msza św. i spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja.

W piętek o godz. 20.00 zapraszamy na nabożeństwo fatimskie, któremu będzie przewodniczył ks. Daniel Olejarczyk.

W sobotę o godz. 5.45 wyjazd na autokarową pielgrzymkę do Lublina, Majdanka, Nałęczowa i Kazimierza Dolnego.

W najbliższą sobotę będziemy obchodzić święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Odpust w parafii Januszewice.

W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 10.30 błogosławieństwo dzieci klas pierwszych, rozpoczynających naukę w Szkole Podstawowej oraz poświęcenie przyborów szkolnych.

Dzieci zapraszamy w każdą niedzielę na Mszę św. o godz. 10.30.

Dzieci, które pragną należeć do scholi dziecięcej „Boże Echo” zapraszamy na spotkanie w piątek o godz. 16.00 w sali przy kaplicy. Papieskie Dzieło Misyjne Dzieci spotyka się w sobotę o godz. 10.00 w sali przy kaplicy.

Przypominamy, że do skrzynki ustawionej przy ołtarzu bł. Józefa Pawłowskiego można składać intencje modlitewne, które są zanoszone przez Jego orędownictwo w każdy piąteko godz. 15.00 w czasie nabożeństwa do Bożego Miłosierdzia.