Ogłoszenia duszpasterskie XXIII Niedzieli Zwykłej /09.09.2018r./

8 września 2018

Dzieci , które pragną należeć do scholi „Boże Echo” zapraszamy na spotkania w każdy piątek o godz. 16.00; dzieci , które chcą należeć do PDMD zapraszamy na spotkania w każdą sobotę o godz. 10.00.  Ministrantów oraz kandydatów na ministrantów zapraszamy na spotkanie w najbliższy czwartek o godz. 18.00.

W najbliższą niedzielę na Mszy św. o godz. 10.30 poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych dla dzieci klas I.

W przyszłą niedzielę zostaną wręczone dzieciom symboliczne nagrody za uczestnictwo w niedzielnych Mszach św. w minionym roku szkolnym.

W czwartek o godz. 17.00 Msza św. i spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja. O godz. 20.00 zapraszamy na nabożeństwo fatimskie, któremu będzie przewodniczył ks. Karol Stawowczyk.

W sobotę udajemy się z pielgrzymką do Zamościa, Leżajska i Łańcuta. Wyjazd o godz. 5.00.Informacja istotna dla uczestników, a mianowicie w kosztach pielgrzymki zawarte są posiłki: w pierwszy dzień – obiadokolacja; w drugi dzień – śniadanie i obiad.

Po wakacyjnej przerwie zachęcamy do nabycia „Posłańca Parafialnego”. Cieszy fakt, że znajduje on liczne grono nabywców. Jednocześnie pragniemy nadmienić, że opłata przy jego nabyciu pozwala na pokrycie kosztów jego drukowania .

Jak co roku organizowany jest z naszej parafii wyjazd na Rajd Świętokrzyski. Odbędzie się on 22 września / w sobotę/. Uczestnicy Rajdu pokonują wyznaczony szlak by pokłonić się relikwiom Krzyża Świętego i uczestniczyć we wspólnej Eucharystii. Zapisów na wyjazd należy dokonywać w zakrystii.

Intencji Mszy św. na przyszły rok będzie można zamawiać od pierwszej niedzieli października.