Ogłoszenia duszpasterskie XXIV Niedzieli Zwykłej /15.09.2019r./

14 września 2019

28 września w sobotę organizowany jest XX Rajd Pielgrzymkowy na Święty Krzyż. Z naszej parafii organizowany jest wyjazd dla chętnych, którzy pragną pielgrzymować do relikwii Krzyża Świętego. Zapisy na wyjazd u ks. Kamila.

Zachęcamy do uczestnictwa w XXXV Pielgrzymce Małżeństw i Rodzin na Jasną Górę, która odbędzie się w najbliższą sobotę i niedzielę. Szczegółowy program pielgrzymki znajduje się na tablicy ogłoszeń.

Do 28 października na Jasnej Górze można obejrzeć ciekawą wystawę multimedialną. Szczegółowe informacje znajdują się na ulotkach przy wyjściu z kaplicy.

W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 17.00 zapraszamy na spotkanie rodziców uczniów klas VIII, którzy w tym roku szkolnym będą się przygotowywać do Sakramentu Bierzmowania.