Ogłoszenia duszpasterskie XXIV Niedzieli Zwykłej /16.09.2018r/

16 września 2018

Jutro o godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego. Zachęcamy do pogłębiania wiadomości na temat Pisma Świętego oraz do rozważania Słowa Bożego.

W najbliższą sobotę o godz.8.00 z parkingu przy kaplicy wyjazd na Rajd Świętokrzyski. Koszt wyjazdu uzależniony jest od ilości uczestników. Opłata w dniu wyjazdu. Zapisów na wyjazd można dokonywać w zakrystii do wtorku .

W przyszłą niedzielę odpust w parafii Krasocin z racji wspomnienia patronki parafii – Św. Tekli.

Wyjazd na koncert z okazji 100 –lecia Niepodległości Państwa Polskiego będzie miał miejsce 23 września o godz. 15.00 z przystanku na Rynku /obok cukierni Migoń/ oraz na ul. Partyzantów /na parkingu przy cmentarzu/.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony gdzie znajduje się relacja z ostatniego nabożeństwa fatimskiego.

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 we Włoszczowie zwracają się z prośbą o wzięcie udziału w akcji charytatywnej. Wszystkich, którzy chcieliby wesprzeć tę akcję zapraszamy do zakupu ciast, z których dochód przekażemy na leczenie i rehabilitację uczennicy naszej szkoły. Akcja charytatywna zostanie przeprowadzona w najbliższą niedzielę po Mszach Świętych o godzinie 9.00; 10.30; 12.00.