Ogłoszenia duszpasterskie XXIV Niedzieli Zwykłej /17.09.2017r./

17 września 2017

Program uroczystości pogrzebowych zmarłego księdza biskupa Kazimierza Ryczana znajduje się na tablicy ogłoszeń oraz na naszej stronie internetowej.

W sobotę odpust w parafii Krasocin z racji wspomnienia patronki parafii – Św. Tekli.

Zachęcamy do uczestnictwa w Rajdzie Świętokrzyskim organizowanym w najbliższą sobotę. Trasa , którą będzie pokonywać grupa z naszej parafii jest łatwa i prowadzi z Bielin na Święty Krzyż. Czas przemarszu ok. 2 godz. Zwieńczeniem Rajdu jest Msza św. na Świętym Krzyżu. Wyjazd na Rajd w sobotę o godz. 8.00 z parkingu przy kaplicy. Koszt uczestnictwa jest uzależniony od ilości uczestników. Opłata w dniu wyjazdu. Zapisów można jeszcze dokonywać w zakrystii do środy włącznie.

W najbliższą niedzielę gościć będziemy w naszej parafii siostry zakonne ze Zgromadzenia Służek NMP Niepokalanej w Mariówce. W swoim słowie siostry przybliżą nam charyzmat swojego Zgromadzenia i opowiedzą o swojej pracy.

Rozpoczęły się prace przy obkładaniu schodów bocznych kościoła granitowymi płytami. Ks. proboszcz składa podziękowanie za ofiary złożone w ostatnich dniach na prace przy kościele .