Ogłoszenia duszpasterskie XXIX Niedzieli Zwykłej /21.10.2018r./

20 października 2018

W dniu dzisiejszym w całym Kościele rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Ogarniamy w nim naszą modlitwą całe dzieło misyjne Kościoła.

Zwyczajem lat ubiegłych w miesiącu październiku w naszej diecezji trwa „Jerycho Różańcowe” – 24 godzinna modlitwa różańcowa przed Najświętszym Sakramentem. W tę modlitwę włącza się również nasza parafia.  „Jerycho Różańcowe” w naszych sanktuarium rozpocznie się jutro o godz. 18.30 i będzie trwało do wtorku do godz. 17.00.  Porządek modlitewnego czuwania oraz intencje modlitewne znajdują się:  na tablicy ogłoszeń oraz na naszej internetowej stronie. Przepraszamy, ale wydrukowany porządek czuwania w „Posłańcu Parafialnym” zawiera błędny porządek godzinowy czuwania. Obowiązującym jest ten , który znajduje się na tablicy ogłoszeń oraz na naszej stronie Odmawiając 4 części różańca poszczególne Koła Różańcowe, grupy modlitewne oraz mieszkańcy poszczególnych ulic i bloków , którzy wierzą w skuteczność modlitwy różańcowej będą wypraszać łaski dla Kościoła w Polsce, naszej diecezji ,parafii oraz dla siebie i swoich rodzin. Członkowie Kół Różańcowych proszeni są o czuwanie ze swoim Kołem. Koła Różańcowe będą też przewodzić modlitwie.

Składamy podziękowanie Rycerzom Kolumba, dzieciom z PDMD oraz wszystkim, którzy w Dzień Papieski poprzez zakup kremówek wsparli nasze włoszczowskie Hospicjum. Na ten cel zostało zebrane 2760 zł. Dziękujemy również za wsparcie Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” kwotą 1250 zł.

W zakrystii lub kancelarii można zamawiać Wypominki za zmarłych.

Kapłani, którzy wczoraj pielgrzymowali do naszego sanktuarium wsparli budowę naszej świątyni kwotą 6,5tys zł. za co wyrażamy im naszą wdzięczność.