Ogłoszenia duszpasterskie XXIX Niedzieli Zwykłej /22.10.2017r./

21 października 2017

Rozpoczęty dziś Tydzień Misyjny w Kościele przypomina nam o wsparciu modlitewnym i materialnym Misyjnego Dzieła Kościoła i jest odpowiedzią na prośbę samego Chrystusa         „ Proście Pana Żniwa , aby wyprawił robotników na swoje żniwo”.

Dziś po Mszy św. o godz. 17.00 rozpoczynamy 24- godzinna modlitwę różańcową przed najświętszym Sakramentem. Intencje modlitewne , które będziemy polecać oraz porządek czuwania znajdują się: na tablicy ogłoszeń, w „posłańcu Parafialnym” oraz na naszej internetowej stronie. W miarę możliwości prosimy o obecność w wyznaczonych godzinach by zachować ciągłość czuwania.

Rycerze Kolumba oraz dzieci z PDMD składają podziękowanie wszystkim, którzy w minioną niedzielę zakupem kremówki wadowickiej wsparli określone cele. Sprzedanych zostało 1 tys. kremówek.

W najbliższy wtorek udajemy się z pielgrzymką do Ziemi Świętej. Wyjazd grupy o godz. 2.30 /nad ranem/ z parkingu przy kaplicy.

Wypominki to całoroczna , coniedzielna modlitwa Kościoła za naszych bliskich zmarłych, którą spłacamy zaciągnięty wobec nich dług wdzięczności. Jest to również wyraz naszej wiary w tajemnicę Świętych Obcowania. Wypominki można zamawiać w zakrystii, kancelarii oraz w Dzień Wszystkich Świętych na cmentarzach.

W sklepiku są do nabycia kalendarze ścienne oraz książkowe na przyszły rok.