Ogłoszenia duszpasterskie XXV Niedzieli Zwykłej /19.09.2021r./

18 września 2021
  1. Przypominamy, że w każdy piątek o godz. 15.30 odmawiana jest w naszym sanktuarium Koronka do Bożego Miłosierdzia. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

1. Ministrantów wraz z rodzicami zapraszamy w poniedziałek o godz. 17.30 na Mszę św. oraz krótkie spotkanie po Mszy św. dotyczące wyjazdu.

1. Chętnych do zgłębiania Pisma Świętego zachęcamy do udziału w spotkaniach Kręgu Biblijnego, które odbywają się w każdy wtorek o godz. 18.00.

1. Dzieci chcące rozwijać swoje zdolności wokalne oraz śpiewem chwalić Boga zapraszamy na próby scholi „Boże Echo”. Próby odbywają się w piątek o 16.00.

1. Dzieci, które chciałyby pomagać innym, poznać inne kultury i przy okazji dobrze się bawić zapraszamy do Papieskich Dzieł Misyjnych Dzieci. Spotkania odbywają się w sobotę o 10.00.

1. W dniach 24-26 września Wspólnota Miriam z sąsiedniej parafii organizuje kurs „Nowe Życie”, pogłębiający życie duchowe. Dokładniejsze informacje można uzyskać w zakrystii lub na plakatach.

1. We wtorek, święto Św. Mateusza, apostoła i ewangelisty.

1. W przyszłą niedzielę na ul. Podzamcze odbędzie się Hubertus Ziemiański. Obchody rozpoczną się Mszą św. o godz. 11.00.