Ogłoszenia duszpasterskie XXV Niedzieli Zwykłej /22.09.2019r./

21 września 2019

Przypominamy, że dziś po Mszy św. o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie rodziców uczniów klas VIII, którzy w tym roku przygotowują się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.

Osoby, które chcą uczestniczyć w XX Rajdzie Pielgrzymkowym na Święty Krzyż prosimy o zapisy u ks. Kamila.

W pierwszą sobotę października odbędzie się XI Pielgrzymka Kół Różańcowych do Archiopactwa Ojców Cystersów w Jędrzejowie. Zachęcamy do uczestnictwa w niej wszystkich, którzy należą do Kół Różańcowych. Zarówno tych tradycyjnych jak i Kół Różańcowych rodziców modlących się za swoje dzieci. Zapisy na wyjazd w zakrystii.

W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 17.00 oraz spotkanie zapraszamy rodziców dzieci klas III, które w tym roku przygotowują się do I Komunii Św. Dzieciom zostaną poświęcone i wręczone różańce. Po Mszy św. spotkanie organizacyjne dla rodziców.

W przyszłą niedzielę po Mszach św. dzieci z PDMD organizują kiermasz ciast. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na adopcję serca, której podjęły się dzieci.