Ogłoszenia duszpasterskie XXVI Niedzieli Zwykłej /26.09.2021r./

25 września 2021
  1. W środę święto Świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała.

 

  1. W piątek rozpoczynamy nabożeństwo różańcowe, które będzie odprawiane: w dni powszednie po Mszy św. o godz. 17.00; w niedziele o godz. 16.30. Druga Msza św. w dni powszednie będzie odprawiana o godz. 18.00. Zapraszamy do wspólnego odmawiania różańca w sposób szczególny: dzieci przygotowujące się w tym roku do Pierwszej Komunii Św., kandydatów do Sakramentu Bierzmowania oraz wszystkich, którzy chcą się wspólnie modlić na różańcu. W tym dniu będziemy obchodzić pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 16.00. Wieczornej adoracji Najświętszego Sakramentu będzie przewodniczyć X Koło Różańcowe.

 

  1. W sobotę o godz. 6.30 Msza św. i nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP z racji pierwszej soboty miesiąca.

 

  1. W najbliższą niedzielę po Mszach św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy św. o godz. 7.30 zmiana tajemnic różańcowych. Ofiarą złożoną w tym dniu na tacę wesprzemy prace wykończeniowe kościoła. W najbliższą niedzielę na Mszę św. o godz. 17.00 zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. Dzieciom zostaną poświęcone i wręczone różańce. Po Mszy św. spotkanie formacyjno-organizacyjne dla rodziców.

 

  1. Polecamy prasę katolicką, Niedzielę i Gościa Niedzielnego. Szczególnie chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na naszego Posłańca Parafialnego, z którego możemy między innymi dowiedzieć się na czym polegała pierwsza herezja oraz przeczytać komentarz do dzisiejszej Ewangelii.

 

  1. Od przyszłej niedzieli będzie można zamawiać intencje Mszy św. na przyszły rok.