Ogłoszenia duszpasterskie XXVI Niedzieli Zwykłej /27.09.2020/

26 września 2020

Przypominamy, że ofiarą złożoną do puszki przy wyjściu z kaplicy można wesprzeć kosztowne leczenie i rehabilitację po ciężkim wypadku samochodowym  Anny Sosnowskiej z Wiśnicza.

Jutro o godz. 18.00 liturgiczne przygotowanie dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania.

We wtorek o godz. 16.00 spowiedź dla kandydatów, świadków i wszystkich, którzy pragną przygotować się do tej uroczystości poprzez Sakrament Pokuty.

W środę o godz. 18.00 ks. bp Marian Florczyk udzieli Sakramentu Bierzmowania. Dlatego po Mszy św. o godz. 17.00 nie będzie nowenny do M.B. Nieustającej Pomocy z wystawieniem Najświętszego Sakramentu.

W czwartek rozpoczynamy miesiąc październik poświęcony modlitwie różańcowej. Zapraszamy do wspólnego odmawiania różańca w sposób szczególny: dzieci, które w tym roku przygotowują się do I Komunii Św. , kandydatów do Sakramentu Bierzmowania oraz wszystkich, którzy pragną swoje zdrowie i codzienność polecać Matce Bożej w tej pięknej i tradycyjnej modlitwie. Różaniec będzie odmawiany w dni powszednie po Mszy św. o godz. 17.00; w niedziele o godz. 16.30. Druga Msza św. w dni powszednie będzie odprawiana o godz. 18.00.

W tym tygodniu będziemy przeżywać pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 16.00. Wieczornej adoracji Najświętszego Sakramentu będzie przewodniczyć X Koło Różańcowe. Na Mszę św. o godz. 17.00 i spotkanie zapraszamy Rycerzy Kolumba.

W sobotę o godz. 6.30 Msza św. i nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP z racji pierwszej soboty miesiąca.

W przyszłą niedzielę po Mszach św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy św. o godz. 7.30 zmiana tajemnic różańcowych. Ofiarą złożoną w tym dniu na tacę wesprzemy prace prowadzone przy wykańczaniu wnętrza kościoła.

Od przyszłej niedzieli będzie można zamawiać intencje Mszy św. na przyszły rok.

Planowana na październik pielgrzymka do Włoch z racji panującej pandemii nie odbędzie się. Zostaje oba przeniesiona na październik przyszłego roku.

Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii.