Ogłoszenia duszpasterskie XXVI Niedzieli Zwykłej /29.09.2019r./

28 września 2019

W każdy wtorek o godz. 18.00 (w październiku o 18:30) do sali przy kaplicy zapraszamy wszystkich, którzy pragną zgłębiać tajemnicę Pisma Świętego i rozważać Słowo Boże w ramach Kręgu Biblijnego.

W sobotę o godz. 9.00 z parkingu przy kaplicy wyjeżdżamy na Pielgrzymkę Kół Różańcowych do Jędrzejowa. Zapisów na wyjazd można jeszcze dokonywać w zakrystii. Opłata wyjazdu w autokarze.

We wtorek rozpoczniemy nabożeństwo różańcowe, które będzie odprawiane : w dni powszednie po Mszy św. o godz. 17.00; w niedziele o godz. 16.30. Druga Msza św. w dni powszednie będzie odprawiana o godz. 18.00.

W tym tygodniu będziemy przeżywać I piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 16.00. Wieczornej adoracji Najświętszego Sakramentu będzie przewodniczyć X Koło Różańcowe – Rycerzy Kolumba.

W sobotę o godz. 6.30 zapraszamy Mszę św. oraz  ostatnie z dziewięciu nabożeństw ku czci Niepokalanego Serca NMP.

W przyszłą niedzielę po Mszach św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy św. o godz. 7.30 zmiana tajemnic różańcowych. Ofiarą złożoną w tym dniu na tacę wesprzemy prace wykończeniowe wnętrza kościoła. Zostanie też przedstawiony aktualny stan prac.