Ogłoszenia duszpasterskie XXVI Niedzieli Zwykłej /30.09.2018r/

29 września 2018

Jutro rozpoczynamy nabożeństwo różańcowe. Różaniec będzie odmawiany w dni powszednie po Mszy św. o godz. 17.00; w niedziele o godz. 16.30. Druga Msza św. w dni powszednie będzie odprawiana o godz. 18.00. Zachęcamy wszystkich a w sposób szczególny dzieci, które przygotowują się do I Komunii Św.  oraz młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania do wspólnego odmawiana różańca.

W tym tygodniu będziemy przeżywać pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 16.00. Wieczornej adoracji Najświętszego Sakramentu będzie przewodniczyć X Koło Różańcowe – Rycerzy Kolumba.

W najbliższą sobotę w kościele Wniebowzięcia NMP we Włoszczowie odbędzie się  spotkanie Kół Różańcowych naszej diecezji. Do uczestnictwa w tym spotkaniu zapraszamy wszystkie Koła Różańcowe naszej parafii. Początek spotkania o godz. 9.30.

W przyszłą niedzielę po Mszach adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy św. o godz. 7.30 zmiana tajemnic różańcowych. Ofiarą złożoną w tym dniu na tacę wesprzemy prace prowadzone przy wykańczaniu wnętrza kościoła. Za tydzień zostaną podane bliższe informacje na ten temat.

W najbliższą niedzielę odpust w parafii Wniebowzięcia NMP z racji wspomnienia M.B. Różańcowej.

Od przyszłej niedzieli będzie możliwość zamawiana intencji mszalnych na przyszły rok.