Ogłoszenia duszpasterskie XXVII Niedzieli Zwykłej /03.10.2021r./

2 października 2021
  1. Przypominamy, że dziś na Mszę św. o godz. 17.00 zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. wraz z rodzicami.

 

  1. Matka Boża objawiająca się w miejscach objawień w swoim orędziu przekazywała prośbę „odmawiajcie Różaniec”. Niech wspólna modlitwa różańcowa będzie naszą odpowiedzią na prośbę Matki Bożej.

 

  1. W najbliższą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.00 uroczyście zostaną wprowadzone do naszego sanktuarium relikwie Bł. Ks. Michaela McGivney’a, założyciela Rycerzy Kolumba – największej międzynarodowej organizacji katolickich mężczyzn na świecie. Dziś Rycerze działają w kilkunastu państwach świata i gromadzą w swoich szeregach ponad 2 miliony członków. W Polsce obecni są od 15 lat i liczą ponad 6,5 tysiąca członków działających w ponad 200 parafiach na terenie 30 diecezji. Zasadami Rycerzy są: Miłosierdzie, Jedność, Braterstwo i Patriotyzm. Relikwie księdza McGivney’a będą w naszym sanktuarium do piątku włącznie. Każdego dnia o godz. 16.00 będzie możliwość modlitwy przed relikwiami.