Ogłoszenia duszpasterskie XXVII Niedzieli Zwykłej /04.10.2020r./

3 października 2020

Składamy podziękowanie wszystkim, którzy w minioną niedzielę złożonymi ofiarami wsparli leczenie i rehabilitację Anny Sosnowskiej sumą 2230 zł.

Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej w naszym sanktuarium w dni powszednie po Mszy św. o godz. 17.00, w niedziele o godz. 16.30.

Od dziś można zamawiać intencje Mszy św. na przyszły rok. Zamawiając intencje w zakrystii prosimy wchodzić pojedynczo i w maseczkach. Oczekując na swoją kolej prosimy zachować bezpieczny odstęp. Intencje mszalne można również zamawiać w ciągu tygodnia w kancelarii parafialnej. Osoby, które chcą zamówić Msze św. gregoriańskie na przyszły rok prosimy by zgłosić to możliwie jak najwcześniej.

W czwartek o godz. 17.00 Msza św. i spotkanie dla Koła Przyjaciół Radia Maryja.

W przyszłą niedzielę poda hasłem „Totus Tuus” – „Cały Twój” będziemy obchodzić XX Dzień Papieski. W tym roku zbiega się on z setną rocznicą urodzin św. Jana Pawła II. Żywym pomnikiem pamięci o życiu i nauczaniu św. Jana Pawła II jest Fundacja Dzieło Nowego Tysiąclecia wspierająca uzdolnioną młodzież i dzieci. Ofiarą złożoną do puszek będziemy mieli możliwość wsparcia tego celu. Corocznym zwyczajem z inicjatywy Rycerzy Kolumba i dzieci z PDMD będzie możliwość nabycia sprowadzonych z Wadowic świeżych kremówek wadowickich.

Składamy podziękowanie wszystkim, którzy w miesiącu wrześniu oraz w dniu dzisiejszym swoimi ofiarami wsparli prace prowadzone przy wykańczaniu wnętrza kościoła.

Ks. proboszcz dziękuje za dar ołtarza  na prace przy kościele: rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za ofiarę w wysokości 4700 zł. , rodzicom młodzieży , która przyjęła Sakrament Bierzmowania za ofiarę w wysokości 2600 zł.

Informujemy , że ministrant naszej parafii Adam Paciuch wstąpił do Wyższego Seminarium Duchownego w Kielcach. Niech nasza modlitwa towarzyszy mu w drodze powołania do kapłaństwa.

Na stolikach przy wyjściu znajdują się kartki na których można wypisywać Wypominki za zmarłych.