Ogłoszenia duszpasterskie XXVII Niedzieli Zwykłej /08.10.2017r./

7 października 2017

Do puszek wystawionych na stolikach przy wyjściu z kaplicy można składać ofiarę wspierającą Fundacje Dzieło Nowego Tysiąclecia.

Przypominamy, że dziś na Mszę św. o godz. 17.00 i spotkanie zapraszamy młodzież klas III gimnazjum , która w tym roku pragnie przygotować się do Sakramentu Bierzmowania.

W czwartek o godz. 17.00 Msza św. i spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja .

W piątek o godz. 20.00 zapraszamy na ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie, któremu będzie przewodniczył ks. Daniel Zadorski. Spowiedź 20 min. przed Mszą św.

W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 na Podzamczu zostanie odprawiona Msza św. polowa i intencji myśliwych, leśników oraz jeźdźców z racji wspomnienia Patrona – Św. Huberta.

W najbliższą niedzielę w bliskości Dnia Papieskiego przed kaplicą po Mszach św. będzie możliwość nabycia kremówek wadowickich. Jest to wspólna inicjatywa Rycerzy Kolumba i dzieci z ogniska misyjnego PDMD. Rycerze Kolumba zebrane środki przeznaczą na dofinansowanie zakupu sztandaru, natomiast dzieci z PDMD zebrane środki przeznaczą na kontynuacje Adopcji Serca, której podjęły się w ub. roku obejmując swoją opieką i wsparciem 11-letnią dziewczynkę w Zambii.

W poniedziałek o godz. 18.00 spotkanie Rycerzy Kolumba.

Ks. proboszcz składa podziękowanie rodzinom, które złożyły ofiary na kościół z racji nawiedzenia obrazu, uczestnikom wczorajszej pielgrzymki do kieleckiej Katedry oraz wszystkim, którzy wsparli prace przy kościele w ostatnich dniach.

Na stolikach przy wyjściu z kaplicy wyłożone są kartki na których można wypisywać Wypominki za zmarłych.