Ogłoszenia duszpasterskie XXVIII Niedzieli Zwykłej /14.10.2018r./

13 października 2018

Zgodnie z zapowiedzią przy wyjściu z kaplicy do oznaczonych puszek można składać ofiarę na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” wspierającą kształcenie zdolnej młodzieży będącej w trudnej sytuacji materialnej.  Przed kaplicą Rycerze Kolumba oraz dzieci z PDMD sprzedają  kremówki, które dzisiejszego ranka dotarły z Wadowic. Dochód z ich sprzedaży będzie wsparciem naszego włoszczowskiego Hospicjum.

Wojewoda Świętokrzyski Agata Wojtyszek oraz rodzina ś.p. Przemysława Gosiewskiego mają zaszczyt zaprosić na uroczystość odsłonięcia tablicy pamiątkowej poświęconej ś.p. Przemysławowi Gosiewskiemu z okazji XII rocznicy otwarcia peronu PKP Włoszczowa Północ. Odsłonięcie i poświęcenie tablicy będzie miało miejsce w dniu jutrzejszym o godz. 16.30 na peronie PKP Włoszczowa Północ. O godz. 18.00 Msza św. w kościele Wnieb. NMP pod przewodnictwem bp Andrzeja Kalety.

We wtorek odpust w parafii Konieczno z racji patronalnego święta Św. Jadwigi Śląskiej.

W sobotę kapłani naszej diecezji przybędą z pielgrzymką do naszego sanktuarium. Punktem kulminacyjnym pielgrzymki będzie Msza św. o godz. 12.00 sprawowana pod przewodnictwem ks. bpa Jana Piotrowskiego.

W sobotę z racji ślubu o godz. 17.00 nabożeństwo różańcowe odprawione będzie wyjątkowo po Mszy św. o godz. 18.00.

W zakrystii oraz w kancelarii można zamawiać Wypominki za zmarłych. Kartki do zapisywania Wypominek znajdują się na stolikach przy wyjściu z kaplicy. Przy zamawianiu Wypominek jednorazowych prosimy o zaznaczenie na którym cmentarzu mają być czytane.