Ogłoszenia duszpasterskie XXX Niedzieli Zwykłej

23 października 2021

Składamy podziękowanie wszystkim, którzy w minioną niedzielę zakupem „kremówki wadowickiej” wsparli nasze włoszczowskie Hospicjum oraz prace wykończeniowe kościoła kwotą 3517. Rycerzom Kolumba i dzieciom z PDMD dziękujemy za zorganizowanie i przeprowadzenie zbiórki.

W najbliższy piątek o godz. 19.00 zapraszamy do naszego sanktuarium na Adoracje i Uwielbienie Chrystusa w Najświętszym Sakramencie, które poprowadzi Wspólnota Miriam z parafii Wnieb. NMP.

Na stolikach przy wyjściu znajdują się kartki na których  można wypisać Wypominki za zmarłych. Zamawiając Wypominki prosimy o zaznaczenie na jaki okres czasu są zamawiane a przy Wypominkach jednorazowych na którym cmentarzu mają być czytane.

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 2 we Włoszczowie p. Zbigniew Hamera, organizuje zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Elektrośmieci będzie można składać w wyznaczonym miejscu na placu szkoły  (ul. Różana 16) w dniach od 25 października do 04 listopada 2021