Ogłoszenia duszpasterskie XXXI Niedzieli Zwykłej /03.11.2019r./

2 listopada 2019

Od dziś do piątku włącznie o godz. 16.40 w naszym sanktuarium modlitwa za zmarłych polecanych w Wypominkach.

Wypominki za zmarłych można zamawiać do końca listopada.

Wraca stały porządek Mszy św. popołudniowych w dni powszednie a mianowicie o godz. 17.00 i 17.30.

W środę udajemy się z pielgrzymką do Ziemi Św. Spotkanie uczestników o godz. 3.30 na parkingu.

Najbliższa niedziela obchodzona będzie jako Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Do przygotowanych puszek będzie można złożyć ofiarę na Stowarzyszenie „Pomoc Kościołowi w Potrzebie” wspierające prześladowanych chrześcijan.

Ks. proboszcz składa podziękowanie za ofiary na prace przy wykańczaniu kościoła: Kołom Różańcowych Św. Anny i Św. Joachima za ofiarę w wysokości 1 tys. zł. oraz wszystkim, którzy złożyli ofiary na ten cel w miesiącu październiku oraz w dniu dzisiejszym.

Wszyscy, którzy w dniach 1-8 listopada nawiedzą cmentarz i będąc w stanie łaski uświęcającej pomodlą się modlitwą „Ojcze nasz” i „Wierzę w Boga” w intencji zmarłych oraz w intencjach polecanych przez Ojca świętego mogą uzyskać odpust zupełny i ofiarować go w intencji bliskich zmarłych.