Ogłoszenia duszpasterskie XXXI Niedzieli Zwykłej / 04.11.2018r./

3 listopada 2018

Przez cały listopad można zamawiać Wypominki za zmarłych.

W środę o godz. 17.00 Msza św. i spotkanie Apostolatu Maryjnego. Pół godz. przed Mszą św. modlitwa różańcowa.

W czwartek o godz. 17.00 Msza św. i spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja.

W przyszłą niedzielę uroczyste obchody 100 rocznicy odzyskania niepodległości. W naszym mieście obchody rozpoczną się w piątek akademią w Domu Kultury o godz. 17.00. W sobotę uroczystości na Placu Konstytucji 3 Maja od godz. 12.50. W niedzielę o godz. 12.00 w kościele Wnieb. NMP Msza św. w intencji Ojczyzny a następnie złożenie kwiatów pod Pomnikiem Niepodległości.

Składamy podziękowanie wszystkim, którzy w miesiącu październiku oraz w dniu dzisiejszym swoimi ofiarami wsparli prace wykończeniowe przy kościele. W najbliższych dniach rozpoczną się prace przy wykonaniu prezbiterium i kaplicy Najświętszego Sakramentu oraz wykończeniowe prace murarskie.

Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej . W dzisiejszym numerze „Niedzieli” ciekawy artykuł zatytułowany „Jak przetrwać żałobę”. Dzieciom polecamy „Małego Gościa Niedzielnego”.