Ogłoszenia duszpasterskie XXXII Niedzieli Zwykłej /07.11.2021r/

6 listopada 2021

Przez cały miesiąc listopad można jeszcze zamawiać Wypominki za zmarłych.

Odpust zupełny, który możemy ofiarować za naszych bliskich zmarłych został przedłużony do końca listopada.

W czwartek będziemy obchodzić 103 rocznicę odzyskania niepodległości. Msze św. w naszym sanktuarium będą odprawiane według porządku niedzielnego.

Lokalna Grupa Działania „Region Włoszczowski” w imieniu organizatorów IX Biegu Niepodległości serdecznie zaprasza dzieci, młodzież jak również całe rodziny do wzięcia udziału w biegu, który odbędzie się w dniu 11 listopada 2021r. Początek na ul. Żwirki , obok Urzędu Gminy

– o godz. 13:00 Bieg Rodzinny  na dystansie 2 km

– o godz. 14:00 Bieg Główny na dystansie 10 km.

Wszystkie informacje o organizowanym biegu jak i link do zapisów znajdują się na stronie: LGD „REGION WŁOSZCZOWSKI”

Ofiary złożone w przyszłą niedzielę na tacę będą przeznaczone na ogrzewanie kaplicy. Sezon grzewczy kosztuje nas ok. 14 tys. zł.

W najbliższą niedzielę o godz. 18.00 zapraszamy do naszego sanktuarium rodziców dzieci pierwszokomunijnych oraz wszystkich rodziców, którzy pragną posłuchać i podyskutować na temat wychowania dzieci w obecnej rzeczywistości. Spotkanie poprowadzą Anna i Janusz Wardakowie z Warszawy z Akademii Familijnej, która jest Stowarzyszeniem międzynarodowym obecnym również w Polsce a zajmującym się rozwijaniem rodziny przez dostarczanie rodzicom narzędzi , których potrzebują w niełatwym procesie wychowania dzieci. Serdecznie zachęcamy i zapraszamy do uczestnictwa w spotkaniu.

Ks. proboszcz składa podziękowanie za ofiary na prace przy kościele: K.R. Św. Joachima za ofiarę w wysokości 600 zł. oraz wszystkim, którzy złożyli ofiary w miesiącu październiku i w dniu dzisiejszym.