Ogłoszenia duszpasterskie XXXII Niedzieli Zwykłej / 08.11.2020r./

7 listopada 2020

W dzisiejszą niedzielę nie ma „Posłańca Parafialnego”.

Składamy podziękowanie wszystkim, którzy włączyli się w modlitwę „różaniec do granic nieba” . Dziś ostatnie modlitewne spotkanie, które zostanie zwieńczone aktem zwierzenia Matce Bożej oraz aktem zawierzenia Sercu Jezusowemu.

Przypominamy, że kancelaria parafialna czynna jest dwa dni w tygodniu: we wtorek i czwartek w godz. 15.30 – 16.30.

W środę będziemy obchodzić Święto Niepodległości. To dzień dziękczynienia Bożej Opatrzności za dar wolności oraz prośba by ten dar okupiony przelaną krwią i życiem wielu polaków służył dziś naszej Ojczyźnie i wszystkim, którzy Ją zamieszkują. Msze św. odprawiane będą według porządku niedzielnego.

W ostatnich dniach zostało wykonane przyłącze kanalizacyjne do nowego kościoła. Koszt wykonanych prac i materiałów to suma 22 tys. zł.