Ogłoszenia duszpasterskie XXXII Niedzieli Zwykłej /10.11.2019r./

9 listopada 2019

Przeżywając Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym możemy złożyć dobrowolną ofiarę do puszki przy wyjściu by wesprzeć Stowarzyszenie „Pomoc Kościołowi w Potrzebie”, które spieszy z pomocą prześladowanym chrześcijanom.

Jutro będziemy obchodzić Święto Niepodległości. O godz. 10.00 Msza św. za Ojczyznę w kościele Wnieb. NMP oraz uroczystości pod Pomnikiem Niepodległości. W naszym sanktuarium Msze św. odprawiane będą o godz. 7.30; 9.00 i 17.00.

W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić ustanowiony przez papieża Franciszka Światowy Dzień Ubogich. Hasłem tegorocznych obchodów są słowa Psalmu: „Ufność nieszczęśliwych nigdy ich nie zawiedzie”.

W najbliższą niedzielę ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na ogrzewanie kaplicy. Sezon grzewczy kosztuje nas ok. 10 tys zł.