Ogłoszenia duszpasterskie XXXII Niedzieli Zwykłej. /11.11.2018r./

10 listopada 2018

Dziś na Mszy św. o godz. 7.30 zostały poświęcone opłatki na stół wigilijny. Dostarczy je do naszych domów i mieszkań pan organista Andrzej Stawczyk. Ofiara składana przy tej okazji jest częścią wynagrodzenia za całoroczną posługę pana organisty w naszej parafii. Opłatki można nabyć w wielu miejscach , ale skoro Wigilia jest obrzędem religijnym zadbajmy o to by na naszym stole znalazł się poświęcony opłatek.

Jutro o godz. 18.00 w kaplicy odbędzie się spotkanie osób, które należą do Kół Różańcowych rodziców modlących się za swoje dzieci. W miarę możliwości prosimy o obecność wszystkich, którzy należą do Kół bądź pragną do nich należeć.

W przyszłą niedzielę do puszek złożymy ofiary na ogrzewanie kaplicy. Sezon grzewczy kosztuje nas ok. 10 tys. zł.

W najbliższą niedzielę będziemy gościć w naszej wspólnocie misjonarza świeckiego Miłosierdzia Bożego, który da świadectwo cudownego uzdrowienia z 3 letniego paraliżu ciała. Występował już w ponad 30 krajach. W czasie Mszy św. wykona też pieśni , które śpiewał Ojcu Św. w Watykanie. O godz. 16.15 wystąpi z 40 minutowym koncertem dziękczynienia. Pamiątką tego spotkania może być nabycie autorskiej płyty.